Ponuka práce > Operátor výroby na 12 hod. zmeny so zvozom z Prešova

Operátor výroby na 12 hod. zmeny so zvozom z Prešova

Náplň práce

ZABEZPEČENÁ DOPRAVA Z PREŠOVA firemným autobusom do KECHNECA.

Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude:
- Obsluha montážnej linky
- Kompletizácia finálneho produktu
- Vizuálna kontrola a testovanie
- Hlásenie porúch
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

4 zmenná prevádzka 12 tky DNVV s víkendami

Základná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73 € + príplatky za pobedné a nočné zmeny.

Požiadavky

- SŠ vzdelanie resp. výučný list ideálne technického zamerania
- Skúsenosti na pozícii operátor montáže / výroby podmienkou
- Skúsenosti s automotive výhodou
- Ochota pracovať na 12 hodinové zmeny
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v tempe (práca je v stoji)
- Ochota cestovať

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej automotive spoločnosti - Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Nadštandardné príplatky - Príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 4,07€ - Zabezpečená doprava, OOPP, lekárske prehli
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)