Ponuka práce > Špecialista nákupu

Špecialista nákupu

Náplň práce

- výber, riadenie a hodnotenie dodávateľov,
- kontrola dodávateľa,
- podpora existujúcich dodávateľov
- nákup dielov
a vytváranie interného postupu,
- účtovanie v systéme SAP, hodnotenie VDA,
- fakturácia pre európske obchodné oddelenie, sekcia Nákup dielov,
- účtovanie interných dokladov, evidencia dokladov v systéme SAP,
- podpora nákladov pre projektový tím
- identifikácia možností úspory nákladov,
- poskytovanie informácií a spolupráca, udržiavanie spoľahlivých vzťahov medzi spoločnosťou a dodávateľmi,

- poskytovanie informačných správ a spolupráca so všetkými dodávateľmi,
- vytváranie postupov na základe nového opisu práce.

Požiadavky

- zodpovednosť a presnosť,

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- flexibilita a lojalita,

- znalosť vývoja dodávateľov,
- Microsoft Excel - pokročilý,
- Microsoft Word - pokročilý,
- Microsoft Outlook - pokročilý,
- SAP- základy.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca v medzinárodnej spoločnosti, - bohatý sociálny program, - 13., 14. plat, - príspevok DDS, - benefitný program Cafetéria.
  • Miesto pracoviska: ?ilina