Ponuka práce > BOZP technik

BOZP technik

Náplň práce

- Je plne zodpovedný za chod závodu v súlade s legislatívou BOZP a OPP.
- Implementuje, dodržiava a kontroluje dodržiavanie zásad, zákonov a pravidel BOZP a OPP.
- Monitoruje legislatívne zmeny a je zodpovedný za ich zavádzanie.
- Je zodpovedný za prípravu a zavedenie dokumentácie pre OHSAS: nastavuje a zavádza štandardy a rieši odchýlky. Pre nové stroje a zariadenia: overuje, či stroj alebo zariadenie spĺňa legislatívne požiadavky BOZP a OPP, schvaľuje užívanie zariadenia z hľadiska BOZP a OPP
- Pre nových zamestnancov: vykonáva školenia pre nových ako aj ostatných zamestnancov.

Požiadavky

- anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- Legislatívne znalosti v oblasti bezpečnosti, životného prostredia a ochrane zdravia pri práci
- Systém environmentálneho manažmentu
- Štandardy v oblasti požiarnej ochrany
- Prvá pomoc
- Interný auditor EMS/OHSAS

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené na pohovore
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)