Ponuka práce > Hlavný účtovník

Hlavný účtovník

Náplň práce

Hľadáme talentovaného a skúseného Hlavného účtovníka, ktorý sa stane kľúčovou súčasťou finančného tímu nadnárodnej spoločnosti.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

- Vedenie tímu 4 účtovníkov
- Dohľad nad vedením účtovníctva v súlade so slovenskými legislatívnymi požiadavkami
- Vedenie vykazovania kapitálových investícií (CAPEX) vrátane konzultovania prognóz kapitálových výdavkov s manažmentom
- Podieľanie sa na spracovávaní účtovných závierok a reportov
- Sledovanie nevyfakturovaných dodávok
- Riadenie spolupráce na štatutárnom audite a prideľovanie úloh tak, aby bol proces plynulý

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami na dosahovaní firemných cieľov

Požiadavky

- Predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň v trvaní 1 roka
- Preukázateľné skúsenosti s vedením účtovného tímu
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B2
- Dobrá znalosť práce v balíku MS office
- Znalosť medzinárodných štandardov finančného vykazovania, či už US GAAP, alebo IFRS vítaná
- oboznámenosť s SOX controls obrovskou výhodou, nie však podmienkou
- Veľkou výhodou je predošlá prax vo výrobnom priemysle

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Regeneračný bonus - 100 €/rok, príspevok na kultúrne a športové aktivity. - Príspevok na stravovanie - Rozvojové programy - možnosť kariérneho rastu - Flexibilný pracovný čas - Športové a kultúrne aktivity - Vitamínový balíček, ovocné dni každý
  • Miesto pracoviska: Trnava