Ponuka práce > Obchodno - technický zástupca - KE , PO kraj

Obchodno - technický zástupca - KE , PO kraj

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti.

- Starostlivosť o existujúce zákaznícke portfólio a akvizícia nových klientov v rámci zvereného regiónu
- Prezentácia spoločnosti, jej služieb a ponúkaných produktov
- Účasť na výstavách, školeniach
- Spracovanie cenových ponúk a objednávok
- Poskytovanie technického poradenstva montážnym firmám a projektantom

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou ( zameranie na klimatizačnú techniku -výhodou)
- Ochota vzdelávať sa
- Komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - služobný automobil, PC, mobil - objem home office - bonus - vzdelávanie, školenia
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)