Ponuka práce > Senior Event Špecialista

Senior Event Špecialista

Náplň práce

- Samostatná príprava, organizácia, realizácia a vyhodnotenie eventov pre klientov a zamestnancov spoločnosti
- Zaisťovanie produkčných marketingových služieb, zodpovednosť za zabezpečovanie výroby a dodávky merkantilu
- Komunikácia s externým aj interným prostredím
- Spolupráca pri tvorbe marketingového plánu s riaditeľom odboru Marketing a komunikácia
- Vytváranie, dopĺňanie, udržiavanie a kontrola design manuálu spoločnosti
- Spolupráca pri tvorbe a realizácii elektronických materiálov (www stránka, infomateriály, templates a iné)
- Podpora odboru Marketing a komunikácia, realizácia úloh marketingového charakteru, evidovanie agendy a administratíva
- Zabezpečovanie ďalších úloh spojených s činnosťou odboru Marketing a komunikácia podľa pokynov nadriadených

Požiadavky

- Požadujeme vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore Marketing, marketingová komunikácia
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- Preukázateľné skúsenosti v oblasti marketingu (organizácia veľkých a významných eventov)
- Organizačné zručnosti, schopnosť plánovať a určovať si priority
- Silné komunikačné zručnosti
- Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie
- Schopnosť doťahovať veci do úspešného konca
- Grafické cítenie
- Znalosť práce so sociálnymi sieťami
- Strategické, analytické a kreatívne myslenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Znalosť Adobe PS, Adobe Illustrator - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvo zaujímavých benefitov: - týždeň dovolenky navyše - 5 dní platených sick days - 5 dní platených
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)