Ponuka práce > Obchodný zástupca

Obchodný zástupca

Náplň práce

- práca pre českú spoločnosť s viac ako 30 ročnou históriou
- pravidelný kontakt s obchodnými partnermi v zverenom regióne (Považe - Čadca- Trenčín)
- prezentácia technológií
- vedenie obchodných jednaní, dohliadanie na dodávky, inštaláciu a popredajné služby
- koordinácia a doťahovanie projektov
- účasť na celoštátnych a reginálnych výstavách, zákazníckych a firemných akciách
- pracovné cesty na výstavy do zahraničia

Požiadavky

- predchádzajúca prax na podobnej pozícii
- samostatnosť v rozhodovaní, plánovaní, vedení obchodných prípadov
- orientácia v stavebníctve, strojárstve, alebo poľnohospodárstve
- orientácia v dotačných programoch
- čítanie technickej dokumentácie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zázemie stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti - motivujúce finančné ohodnotenie, podiel na zisku z projektov - pružná pracovná doba - tréningy a vzdelávacie programy - služobný automobil - priateľské prostredie
  • Miesto pracoviska: ?ilina