Ponuka práce > Vedúci údržby závodu

Vedúci údržby závodu

Náplň práce

-Zabezpečovanie údržby budov a údržby areálu spoločnosti, kontrola technického stavu a zaistenie funkčnosti technologického vybavenia prevádzkových budov a vonkajších priestorov,

-tvorba plánu preventívnej údržby/prehliadok budov a areálu, kontrola ich plnenia, príprava ročných rozpočtových investícií a výdavkov,

-sledovanie zákonných požiadaviek týkajúcich sa vyhradených technických zariadení, budov a areálu ako celku, zabezpečovacieho systému a realizovanie ich interného plnenia,

-riadenie externých dodávateľov pravidelných služieb pre budovy a areál ako napríklad strážna služba, upratovacia služba, záhradnícka služba a iné, správca firemného vozového parku,

-vedenie projektov súvisiacich s novými stavbami alebo rekonštrukciou už existujúcich stavieb,

-vedenie a hodnotenie tímu prevádzkových údržbárov závodu.

Požiadavky

- Prax na podobnej pozícii v oblasti facility management, orientácia v zákonných požiadavkách v danej oblasti,

- orientácia v technickej dokumentácii a všeobecné technické znalosti,

- schopnosť rozpoznať a riešiť problémy, ochota učiť sa nové veci,

- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, - čisté, moderné pracovné prostredie, - 13. plat až do výšky 110% mzdy, - ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov, - bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca, - prís
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou