Ponuka práce > Inžinier kvality

Inžinier kvality

Náplň práce

- Spravovanie riadenej dokumentácie podľa integrovaného systému (ISO9001/ISO14001/OHSAS - 18001)
- Overovanie a kalibrácia meracích a monitorovacích zariadení, vedenie príslušných záznamov a dokumentácie
- Aktívna účasť na riešení zákazníckych a dodávateľských reklamácií
- Zavádzanie nástrojov kvality (8D, SPC, Cpk, FMEA, 6S),
- Riadenie a zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení
- Udržiavanie a zlepšovanie postupov v oblasti kontroly kvality

Požiadavky

- Ukončené VŠ technické smeru
- Anglický jazyk - B2
- Flexibilnosť
- znalosť noriem kvality (8D, 5S, LEAN...)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat, - Finančný príspevok na stravovanie, - Dodatočná dovolenka nad rámec zákona po odpracovaní 3 rokov, - Vernost-ný bonus - Príspevok do 3. piliera (DDS), - Multisport karta.-
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)