Ponuka práce > Brand manager

Brand manager

Náplň práce

Do rozrastajúceho sa marketingového tímu hľadáme novú posilu Brand managera. Pozícia je vhodná pre tých z Vás, ktorí máte skúsenosti v oblasti budovania a prezentácie značky, máte radi samostatnosť, efektívnu komunikáciu, ste tímový hráč, disponujete znalosťou anglického jazyka a doťahujete veci do úspešného konca.

Vaše prioritné úlohy budú:
- Spolupodieľanie sa na vytváraní stratégie komunikácie spoločnosti
- Navrhovanie, realizácia a následne vyhodnocovanie kampaní a projektov
- Zodpovednosť za konzistenciu značky v offline priestore, a to v súlade s marketingovou stratégiou spoločnosti
- Navrhovanie a príprava komunikačných projektov
- Komunikácia s mediálnou a kreatívnou agentúrou na dennej báze
- Príprava zadaní pre reklamnú agentúru
- Vytváranie image a marketingového prevedenia produktov spoločnosti a vhodne zvolenou marketingovou stratégiou podporovanie predaja týchto produktov
- Príprava prezentácií, strategických podkladov, návrhov, plánov a reportov
- Riadenie pridelených projektov, dohľad nad ich realizáciou a ich vyhodnocovanie
- Reporting, vyhodnocovanie prieskumov spolu s mediálnou a komunikačnou agentúrou

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta/ kandidátku:
- Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti marketingu, resp. ekonomické zameranie
- Pracovné skúsenosti v danej pracovnej oblasti minimálne 10 rokov – hľadáme seniorného nového kolegu/kolegyňu
- Preferujeme skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti financií
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Výborné komunikačné zručnosti, kreativita, odolnosť voči stresu a časová flexibilita;
- Samostatnosť, analytické myslenie, predvídavosť, schopnosť vyhodnotiť prípadné riziká v businesse;
- Kultivované vystupovanie, profesionálny prístup, pozitívne myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvo zaujímavých benefitov: - týždeň dovolenky navyše - 5 dní platených sick days - 5 dní platených
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)