Ponuka práce > METROLÓG

METROLÓG

Náplň práce

- Evidencia a údržba meradiel, meracích prípravkov a šablón a zodpovednosť za ich kalibráciu
- Plánovanie a určovanie priorít pre kalibrácie
- Zablokovanie používania nevyhovujúcich meradiel
- Včasné zabezpečenie internej, alebo externej kalibrácie meradiel, meracích prípravkov a šablón vedených v evidencii
- Včasné vyhodnotenie výsledkov z kalibračných protokolov a posúdenie vhodnosti meradla
- Posudzovanie stavu meradiel, meracích prípravkov a šablón
- Určovanie spôsobilosti meracích systémov MSA a školenie užívateľov meradiel
- Komunikácia s externými firmami zabezpečujúcimi kalibráciu meradiel a vytváranie požiadaviek na objednávky
- Správa meradiel v databáze meradiel
- Práca s výkresovou dokumentáciou
- Vytváranie pravidelných štatistických výstupov z nameraných veličín.
- Komunikácia výsledkov s ostatnými oddeleniami (technológia, výroba)

Požiadavky

- Prax v oblasti 3D merania a metrológie
- Znalosti a skúsenosti s meraním 3D
- Práca s technickou dokumentáciou (výkresy, normy)
- Dobré vedomosti o meradlách a meracích metódach
- Znalosť cudzieho jazyka (AJ/NJ) – základy
- Práce s PC (MS Office) – pokročilý
- Znalosť systému merania MSA
- Znalosť štatistickej regulácie procesov SPC

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore u klienta
  • Miesto pracoviska: Malacky