Ponuka práce > Podpora obchodného oddelenia v železničnej preprave

Podpora obchodného oddelenia v železničnej preprave

Náplň práce

Máš záujem pracovať v oblasti logistiky? Chceš naďalej rozvíjať svoje jazykové zručnosti? Ak sa chceš v tomto odvetví ďalej posúvať, neváhaj a čítaj ďalej.

Tvojou každodenné úlohou bude:

- Sledovanie pohybu vlakov v rámci obchodných prípadov

- Komunikácia so zákazníkmi a inými zainteresovanými stranami týkajúca sa stavu prepravy

- Dohľad nad plynulým priebehom prepravy

- Riešenie problémov vznikajúcich počas prepravy

- Kontrola plánu prepravy

Požiadavky

- Ukončené aspoň úplné stredoškolské vzdelanie (zameranie na logistiku výhodou)

- znalosť anglického a nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni - B1
- Schopnosť pracovať v tíme, ale nebáť sa fungovať aj samostatne

- Proaktívny a na výsledok orientovaný prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1430 EUR do 1430 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - Variabilná zložka mzdy dosahujúca až 175 € - Možnosť ušiť sa cudzie jazyky priamo na pracovisku (hradené zamestnávateľom) - Možnosť kariérneho rastu - Finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona - Možnosť vzdelávania a sebarozv
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)