Ponuka práce > Senior IT Business Analytik

Senior IT Business Analytik

Náplň práce

Baví ťa bussines analýza a máš skúsenosti s IT prostredím? Rád komunikuješ v cudzom jazyku? Chceš byť súčasťou Big 4?

Práca IT biznis analytika zahŕňa:

- byť komunikátorom medzi technickými tímami a klientom;
- zber požiadaviek a mapovanie aktuálnych procesov;
- analýzu návrhov technických riešení a biznis modelov;
- komunikáciu s klientom o vývoji potrebných systémových úprav;
- prípravu reportov, prezentácií o vývoji a implementácii aplikácií;
- vytváranie funkčných špecifikácií a user story;
- vedenie a mentoring juniorov.

Požiadavky

- predchádzajúce skúsenosti s pozíciou obchodného analytika aspoň 2,5 roka;
- skúsenosti s PowerPoint, Excel;

- znalosť agilných metodík;

- aktívna znalosť nemeckého a anglického jazyka (minimálne B2).

Výhodou:
- skúsenosti s Visio, Aris
- skúsenosti s testovaním, dizajnom UX/UI a prototypovaním (pomocou Figma)
- skúsenosti s Jira, Azure devops

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Pravidelné zvyšovanie platu a výkonostne bonusy - Interná vzdelávacia platforma a externé školenia - Účasť na medzinárodných technologických konferenciách a podujatiach - Príležitosť pracovať pre TOP klientov na Slovensku aj v zahraničí - Možnosť c
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)