Ponuka práce > Junior Economist

Junior Economist

Náplň práce

Máš záujem pracovať v oblasti ekonómie? Chceš naďalej rozvíjať svoje účtovnícke a analytické zručnosti? Ak sa chceš v tomto odvetví ďalej posúvať, neváhaj a čítaj ďalej.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Finančné plánovanie v súlade s cash flow
- Monitorovanie a kontrola rozpočtov
- Spracovanie účtovných podkladov a ich následná archivácia
- Kontrola správnosti účtovných dokladov z formálnej aj obsahovej stránky
- Dohľad nad zmluvnými podmienkami a ich dodržiavanie
- Evidencia prijatých platieb, realizácia a kontrola odošlých platieb
- Reportovanie ekonomických ukazovateľov manažmentu

Požiadavky

- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B1/B2
- Ukončené aspoň úplne stredoškolské vzdelanie - ekonomické zameranie výhodou
- Dobrá znalosť práce v balíku MS Office
- Veľkou výhodou je predošlá prax v savebnom priemysle (nie podmienkou)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 2 krát do roka vyplácaný ročný bonus dosahujúci výšku 13. a 14. platu - Dni voľna navyše - Gastrolístky hradené zamestnávateľom v hodnote 6 € - Plne preplácaná multisport karta - Vzdelávacie programy
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)