Ponuka práce > PLC Programátor

PLC Programátor

Náplň práce

Príležitosť pre PLC Programátora so skúsenosťami pre automotive spoločnosť pôsobiacu v Lozorne.

Náplň práce na tejto pozícii:
- Realizácia tvorby, úprav a sledovania zmien v automatizovaných systémoch riadenia technologických procesov ( ASR TP )
- Podpora pri zadávaní podkladov pre nové projekty výrobných a obslužných technológií
- Podpora pri zavádzaní nových technológií do prevádzky
- vyhodnocovanie funkčných testov, návrhy na prevedenie úprav
- programovanie PLC zariadení – Siemens, Allen Bradley, ostatné riadiace systémy výrobných a obslužných zariadení
- realizácia nastavení výrobných zariadení podľa požiadaviek výrobcu, resp. produkcie a technológie
- nastavovanie a riešenie problémov robotických zariadení ABB

Požiadavky

- anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax na obdobnej pracovnej pozícii ideálne v automobilovom priemysle
- programovanie zariadení Siemens, Allen Bradley... - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2300 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť home office 5 dní v mesiaci - variabilná zložka mzdy - príspevok na dochádzanie do zamestnania
  • Miesto pracoviska: Malacky