Ponuka práce > Komplexný Účtovník s Anglickým jazykom

Komplexný Účtovník s Anglickým jazykom

Náplň práce

Máš silnú znalosť IFRS a baví Ťa účtovníctvo? Si proaktívny a máš Angličtinu na komunikatívnej úrovn? Neváhaj a pošli nám svoj Životopis!

Tvojou dennodennou úlohou bude:

- Spolupráca a dohliadanie nad účtovnými aktivitami v rámci centier zdieľaných služieb
- Plánovanie, príprava a konsolidačné operácie súvahy, výkazov ziskov a strát podľa príslušných účtovných štandartov ( IFRS, US GAAP, lokárle štandarty, atď. )
- Príprava prehľadov a reportov
- Podieľanie sa na analýzach relevantných pre výročnú finančnú správu spoločnosti
- Sledovanie zmien vnútorných smerníc a externých účtovných štandartov
- Reaizácia projektov zameraných na zlepšenie všeobecných finančných procesov

Požiadavky

Čo od Vás očakávame?

- Anglický jazyk na obchodnej úrovni ( písomná aj ústna komunikácia )
- Vzdelanie v odbore Ekonomika a Podnikanie so zameraním na Účtovníctvo
- Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva v nadnárodnej spoločnosti
- Skúsernosti audítorskej spoločnosti (výhodou)
- Znalosť a skúsenosti s IFRS a oboznámenie s vyplňovaním sadzieb dane a výpočtami úrokov z omeškania
- Znalosť SAP
- Proaktivita, schopnosť myslieť a konať v kontexte komplexných medzinárodných štruktúr a procesov
- Tímový duch

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2100 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Na oplátku Vám ponúkame: - Benefit Plus - Príspevok na DDS ( III. pilier) - Sicky days a Bridge days - Osobnostný a profesijný rozvoj pre rast v rámci spoločnosti - Bezplatný Jazykový Kurz - Flexibilný pracovný čas - Možnosť home office - Doplácani
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)