Ponuka práce > Projektový líder

Projektový líder

Náplň práce

- Plánovanie činností a riadenie príslušných zdrojov
- Implementácia najlepších technických/funkčných riešení
- Optimalizácia kvality, nákladov a časového dopadu
- Riadiť nové produkty výrobným simultánnym inžinierstvom, industrializáciou a procesom rozbehu produkcie prostredníctvom dozorovania celého procesu
- Plánovať technické aktivity a personálne zabezpečenie projektov
- Sledovať a predkladať reporty o priebehu projektu

Požiadavky

- Skúsenosť z automobilového priemyslu - 5 ročné skúsenosti na podobnej pozícii
- Anglický jazyk - B2
- Znalosť základných automobilových nástrojov a noriem
- Dobré technické znalosti, plánovacie a analytické schopnosti
- Schopnosť premietnuť obchodné potreby do strategických akcií
- Flexibilnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené na osobnom stretnutí
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)