Ponuka práce > Mzdový špecialista

Mzdový špecialista

Náplň práce

Hľadáme skúseného mzdového špecialistu pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť. Ak ťa fascinujú čísla a máš chuť sa presunúť do medzinárodného automotive prostredia, nech sa páči!

Hlavnou náplňou práce bude:

- Spracovanie mzdovej agendy
- Pravidelné a včasné spracovanie miezd zamestnancov.
- Výpočet mzdy zamestnancov, resp. jednotlivých zložiek mzdy.
- Štatistická a analytická činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd.
- Zabezpečenie odmeňovania rôznych skupín zamestnancov podľa stanovených pokynov a postupov.
- Spracovanie jednotlivých častí interných mzdových predpisov.
- Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní.
- Reporting na základe interných aj externých požiadaviek. Komunikácia s centrálou.

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti, ktoré kandidát musí mať sú:

- Min. stredoškolské vzdelanie, ekonomické zameranie
- Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
- Práca s PC na veľmi dobrej úrovni (MS Office)
- Práca so mzdovým systémom.
- Komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
- Časový manažment
- Hospodárska korešpondencia
- Veľmi dobré vedomosti o legislatíve v mzdovej oblasti, spracovania dochádzky a oblasti sociálneho zabezpečenia
- Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozíci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: A aby sa nepovedalo, že len pýtame a nič neponúkame, tu je ochutnávka ponúkaných benefitov: - Garantovaný 13-ty plat. - Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy). - Príspevok na cestovné. - Zvýhodnené stravovanie. - Pružná pracovná doba. - Ka
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)