Ponuka práce > Pracuj ako skladník/žeriavnik v Nitre! Mzda až do 1500€!

Pracuj ako skladník/žeriavnik v Nitre! Mzda až do 1500€!

Náplň práce

Vaša náplň práce bude:

- zabezpečovať vychystávanie hotových výrobkov
- fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV
- zabezpečovať vystavovanie dokladov a vedenie evidencie
- obsluha obracača paliet
- balenie hotových výrobkov (fyzicky aj systémovo)
- vykonávať inventúru skladu
- plnenie zásad ISO
- vykonávať interné audity bezpečnosti

Pre viac info volajte na: 0902 909 288

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- stredoškolské vzdelanie strojárskeho/elektrotechnického smeru s maturitou
- práca s PC a SAP (základy)
- prax v strojárkej výrobe (výhodou)
- platný preukaz VZV do 8t (výhodou)
- žeriavnický preukaz (výhodou)
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky: - mesačná odmena (po skúšobnej dobe) - dochádzkový bonus - BOZP bonus - príspevok na dochádzanie podľa km - možnosť kariérneho postupu - ročná valorizácia - 13. a 14. plat na základe výsledkov spoločnosti a osobného o
  • Miesto pracoviska: Nitra