Ponuka práce > Key Account Manager

Key Account Manager

Náplň práce

- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- akvizícia perspektívnyych zákazníkov na trhu a ich podpora
- zastupovanie spoločnosti na obchodných rokovaniach v súlade s firemnou stratégiou
- príprava a vedenie prezentácií, participácia na tvorbe plánu predaja
- zodpovednosť za plnenie cieľov
- monitorovanie konkurencie, trhu, trendov, tvorba analýz
- tvorba cenových kalkulácií, ponúk,zmlúv,vyjednávanie zmluvných podm.
- presadzovanie zákaznických požiadaviek vo vývojových projektoch
- účasť na marketingových aktivitách firmy
- reporting v rámci spoločnosti a skupiny

Požiadavky

- min.2-3 ročná skúsenosť obchodníka pre technické produkty v rámci výrobnej spol. / absolvent so skúsenosťou v technických komoditách
- nemčina - NUTNOSŤ - B2 a anglický jazyk- výhodou
- SŠ technického/odborného zamerania - NUTNOSŤ alebo VŠ technického/elektrotechnického/strojárskeho zamerania - výhodou
- ochota zúčastňovať sa veľtrhov, výstav a cestovať v regióne Európy letecky/autom - intenzita v priemere 1x mesačne
- technický background, analytické myslenie
- znalosť SAP, ERP- Advaris, NAV - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - osobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely, mobilný telefón, notebook - výkonnostná prémia 15% - osobné ohodnotenie - ostatné podľa prémiového poriadku a sociálneho programu
  • Miesto pracoviska: Nitra