Ponuka práce > Servisný technik výroby

Servisný technik výroby

Náplň práce

V prostredí čistej a plne automatizovanej výroby bude Vašou náplňou práce:

- zodpovednosť za plynulý a nepretržitý chod tlakového liatia
- budete vykonávať preventívne - technologické, údržbárske a výrobárske práce s cieľom minimalizovania prestojov
- zabezpečíte predhádzanie prestojov na linkách
- budete spúšťať odlievacie zariadenia a kontrolovať chod strojov a zariadení
- vypisovať riadenú dokumentáciu, ktorá je súčasťou procesu

Požiadavky

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou/nadstavbové odborné vzdelanie technického zamerania
- prax na pozícii aspoň 1 rok
- skúsenosti s pneumatikou, mechanikou a hydraulikou
- ochota pracovať v 3-zmennej prípadne 4- zmennej prevádzke
- nemecký jazyk je výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok na dopravu - príspevok do DDS - stravné až v hodnote 6,8€ za odpracovaný mesiac - Deň rodiny v lete - vianočný večierok aj s darčekmi - mikulášske predstavenie pre deti zamestnancov s darčekom - darčeková poukážka na Deň otcov a matiek -
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie