Ponuka práce > Obrábač kovov

Obrábač kovov

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného a schopného kandidáta na pozíciu Obrábača kovov.

Vašou dennou náplňou práce bude strojné obrábanie dielcov brúsením, frézovaním a sústružením na konvenčných a CNC strojoch.

Požiadavky

Plnohodnotný výkon na tejto pozícii si vyžaduje:

min. stredoškolské vzdelanie s maturitou ( Technické - obrábač kovov)

Aspoň 2-3 roky praxe, pretože hľadáme človeka, ktorý naskočí na dobre fungujúci vlak plný povinností a práce.

Z toho dôvodu hľadáme kandidáta, ktorý je technicky zručný, samostatný, precízny, dokáže vyhodnotiť riziká spojené s výkonom práce a v neposlednom rade je zodpovedný a pozitívne naladený.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1400 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Všetky benefity, finančné i nefinančné, budú predstavené každému úspešnému uchádzačovi priamo na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)