Ponuka práce > Žeriavnik

Žeriavnik

Náplň práce

Pre nášho klienta sídliaceho blízko Košíc s dlhoročnou tradíciou na trhu hľadáme kolegov na pozíciu Skladník a Žeriavnik.

Medzi hlavné pracovné činnosti úspešného kandidáta bude patriť:

- príjem a výdaj materiálu
- manipulácia s materiálom v sklade
- balenie oceľových pások, zvitkov a hrán a príprava na expedíciu
- viazanie bremien
- výdaj výrobkov a nakládka kamiónov.
- evidencia materiálu a pohybov v informačnom systéme (nutné základné zručnosti pri obsluhe PC)
- práca v režime nepretržitej prevádzky (denná, nočná, voľno, voľno) - 12 hodinové pracovné zmeny s dvoma prestávkami na odpočinok. Práca aj počas sobôt, nedieľ a sviatkov.

Aby sme nezabudli, činnosti v sklade sú vykonávané za pomoci vysokozdvižného vozíka a mostového žeriavu, preto je nutnosťou oprávnenie na obsluhu týchto zariadení.

Požiadavky

Veľmi dôležité je, aby mal úspešný kandidát Žeriavnický preukaz tr. A-3+D.O a preukaz viazača bremien. Ak by aj náhodou nebol platný, je tu možnosť obnovenia platnosti osvedčenia po vzájomnej dohode.

Takže si zrekapitulujeme základné požiadavky:

- Žeriavnický preukaz tr. A-3+D.O a preukaz viazača bremien podmienkou.
- Preukaz o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV výhodou
- Schopný práce v noci, práce vo výškach
- znalosť práce s počítačom - základné zručnosti (nie je podmienkou)
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- schopnosť počúvať s porozumením
- zodpovednosť
- technické myslenie
- pozornosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Medzi hlavné benefity patrí aj - pracovná zmluva na plný pracovný úväzok - komplexná starostlivosť a podpora pri výkone práce - príspevok zamestnávateľa na kartu Multisport - výkonnostné odmeny, polročné a ročné odmeny + ďalšie benefity, ktoré bud
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)