Ponuka práce > Aplikačný inžinier

Aplikačný inžinier

Náplň práce

Úspešná technologická spoločnosť obsadzuje pozíciu APLIKAČNÉHO INŽINIERA v Bratislave.

Hľadáme kandidáta s technickým backgroundom v rámci strojárstva ideálne obrábania kovov.

Náplň práce na tejto pracovnej pozícii:
- Poskytovať praktické odborné znalosti v oblasti CNC obrábania kovov
- Vyhodnocovať požiadavky zákazníkov a definovať optimálne riešenie pre
zákazníka s použitím produktov spoločnosti (obrábacích strojov) vrátane návrhu upínania, výberu rezných nástrojov, definovania procesu obrábania (rezné rýchlosti atď.)
- Generovanie procesov obrábania (výber nástrojov, dráhy nástrojov, upínacie prípravky atď.) a vývoj nových stratégií obrábania pomocou počítačom podporovaných technológií
- Aktívne sa podieľať na realizácii projektu na kľúč
- Podporovať predaj v rámci predpredajných činností
- Predvádzanie stroja a jeho funkcií zákazníkom počas predpredaja/výstavy
- Poradenstvo pre zákazníka
- Poskytovanie vysokej úrovne technickej podpory externým zákazníkom v ich lokalite
- Poskytovanie školení a aplikačnej podpory zákazníkom na mieste v rámci Európy
- Komunikovať so zákazníkom s cieľom zabezpečiť jeho spokojnosť a implementovať všetky potrebné nápravné opatrenia
- Proaktívna komunikácia, spolupráca a ponuka služieb na vysokej úrovni
v rámci celej spoločnosti
- Včasné vyplnenie a predloženie všetkých požadovaných dokumentov

Požiadavky

- technické vzdelanie (strojárstvo)
- skúsenosti s obsluhou a programovaním frézovacích technológií
- znalosť obrábacích aplikácií a programov (CAD/CAM)
- proklientský typ kandidáta
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
- ochota cestovať do zahraničia (najmä do Európy)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - občasná možnosť práce z domu - ostatné benefity Vám budú predstavené na pohovore priamo v spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)