Ponuka práce > Mzdový účtovník/ účtovníčka

Mzdový účtovník/ účtovníčka

Náplň práce

- spracovanie dochádzky od zákazníkov,
- komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, Daňovým úradom,
- spracovanie prihlásení a odhlásení zamestnancov podľa požiadaviek klientov a platnej legislatívy Zákonníka práce,
- výpočet odvodov a daní z príjmov,
- vedenie mzdovej evidencie zamestnancov,
- sledovanie daňových povinností, plánovanie daní a dodržiavanie daňových predpisov,
- zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových predpisov a noriem,
- komunikácia s klientmi a iné administratívne a pridružené činnosti súvisiace s vedením účtovníctva,
- spracovanie a vedenie účtovníctva spoločností, účtovných záznamov a finančných výkazov,
- príprava mesačných, štvrťročných a ročných finančných výkazov,
- overovanie a spracovanie faktúr a iných účtovných dokumentov,
- spracovanie daňových priznaní a súvisiacich dokumentov.-

Požiadavky

- KROS Omega - Pokročilý,
- KROS Olymp - Expert,
- Microsoft Word - Základy,
- Microsoft Excel - Základy,
- eDane - Pokročilý.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - firemný automobil, - flexibilný pracovný čas (po skušobnej dobe možnosť HO).
  • Miesto pracoviska: ?ilina