Ponuka práce > Teamleader

Teamleader

Náplň práce

- riadiť a viesť tím výrobných operátorov na pracovnej zmene,
- zodpovedať za denne rozdelenie práce na oddelení,
- zabezpečiť plnenie stanovených ukazovateľov výkonnosti, ich analýza a návrhy na zlepšenie,
- motivovať tím výrobných operátorov k dosiahnutiu stanovených ukazovateľov výkonnosti,
- vyberať ľudí do svojho tímu, plánovať a realizovať ich rozvoj,
- zabezpečiť zaškolenie na pracovisku,
- spracovávať dochádzku a podklady pre výpočet miezd pre svoj tím,
- zodpovedať za dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v oblasti bezpečnosti,
- práca v trojzmennej prevádzke.

Požiadavky

- vodičský preukaz B
- iniciatívny človek so schopnosťou motivovať a viesť svoj tím,
- zodpovedný s chuťou učiť sa.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus do výšky mesačného platu, - bonus na dochádzanie do práce na mesačnej báze do 60€, - doplnkové dôchodkové poistenie, - príspevok na dovolenku, - teplá strava priamo v priestoroch závodu, - platené prestávky naviac, - sociálne aktivity p
  • Miesto pracoviska: Partiz?nske