Ponuka práce > Elektrikár/Údržbár

Elektrikár/Údržbár

Náplň práce

- zabezpečovanie plynulého chodu technologických liniek,
- vykonávanie elektrických opráv na strojoch a budovách,
- diagnostikovanie porúch a zisťovanie ich príčin,
- plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby,
- vytypovanie náhradných dielov,
- spolupráca pri zavádzaní nových zariadení do výroby,
- vytváranie internej dokumentácie a jej aktualizácia,
- neustále zlepšovanie výrobných procesov,
- práca 1-4 zmennej prevádzke (podľa dohody s kandidátom).

Požiadavky

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č.508/2009 Z.z. §22 alebo §23,
- skúsenosti s čítaním elektrotechnickej dokumentácie,
- logické a technické myslenie,
- skúsenosti s vedením kolektívu (výhodou).

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - koncoročný bonus do výšky mesačného platu, - bonus na dochádzanie do práce na mesačnej báze do 60€, - doplnkové dôchodkové poistenie, - teplá strava priamo v priestoroch závodu, - platené prestávky naviac, - sociálne aktivity pre zamestnancov a rod
  • Miesto pracoviska: Partiz?nske