Ponuka práce > Procesný inžinier

Procesný inžinier

Náplň práce

- Podľa výrobných objemov pripravovať a optimalizovať plán počtu zamestnancov.
- Hľadať príležitosti pre efektívne využitie zamestnancov na prevádzkach.
- Pripravovať pravidelné správy pre manažment s cieľom oboznámiť s aktuálnym stavom zamestnancov.
- Plánovať a vyhodnocovať ciele produktivity za závod, hľadať príležitosti na zvýšenie produktivity a znižovanie strát.
- Systematicky vyhodnocovať postup v zavádzaní programu zlepšovania.

Požiadavky

- Ukončená VŠ technického smeru
- Anglický jazyk - B2
- Komunikačné, analytické a organizačné schopnosti
- Znalosti v oblasti procesného riadenia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný bonus - Príspevok zamestnanca na stravu 1,10€ - Príspevok na pohonné hmoty 100€ mesačne - Príspevok na benefity 110€ / ročne - Vianočný balíček pre každého zamestnanca - Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov - Bonus za odporúčanie ďalšieho
  • Miesto pracoviska: Poprad