Ponuka práce > Pre-sales engineer

Pre-sales engineer

Náplň práce

Máte bohaté všeobecné technické vedomosti z telco oblasti a radi by ste ich aj prakticky využili, no nepovažujete sa za IT-čkára? Poďte robiť poradcu pre sales do medzinárodnej spoločnosti.

Vašou úlohou na pozícii bude:
- Podpora pre interný sales tím a zároveň komunikácia so zákazníkmi na globálnej úrovni
- Starostlivosť o pridelených klientov
- Príprava čo najlepších technických riešení pre klienta, poradenstvo
- Zúčastňovanie sa na prípadnej akvizícii

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Anglicky jazyk na veľmi dobrej úrovni B2/C1
- Predchádzajúca skúsenosť na sales pozícii
- Všeobecná znalosť o technológiách LAN, WAN, CCNA, CISCO,
- Ochota príležitostne cestovať, pracovať nadčasy
- Samostatnosť, komunikatívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1790 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov: - Nadštandardné preplácanie nadčasov - Ročné bonusy - 5 dní 100% hradenej PN - Vstupenky do kina - Poukazy do fitnescentra
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)