Ponuka práce > Máš platný preukaz NZV, poď k nám pracovať! Ponúkame mzdu 1340€!

Máš platný preukaz NZV, poď k nám pracovať! Ponúkame mzdu 1340€!

Náplň práce

Do výrobnej spoločnosti hľadáme šikovných NZV vozíčkarov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny
- Znalosť a schopnosť obsluhy motorového vozíka
- Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov tím lídra
- Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
- Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu ( formy, biele debničky, cisterny .. )
- Odvoz odpadu na dvor
- Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky

Obsluha elektrického paletového vozíku - Pokročilý
Obsluha motorových vozíkov - Pokročilý
Práca so skenerom - Základy
- Platný preukaz NZV
- Dobrý zdravotný stav
- Zmysel pre detail, presnosť
- Dochvíľnosť
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1205 EUR do 1340 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - obnova platnosti preukazu NZV - dochádzkový bonus - 10 % z priemerného mesačného príjmu - výkonnostný bonus - osobné ohodnotenie - nadštandardné príplatky - rizikové príplatky - zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy - stravné lístky v
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)