Ponuka práce > R&D manažér

R&D manažér

Náplň práce

- Návrh a vývoj nových produktov, procesov, systémov a procesných komponentov vrátane prototypov
- Vedie členov tímu R&D (výskum a vývoj)
- Navrhovať a vyvíjať nové produkty/materiály alebo vylepšovať existujúce produkty/materiály v súlade s požiadavkami zákazníka av súlade so súčasnými regulačnými požiadavkami a normami
- Vyvinúť procesy a špecifikácie pre nový produkt
- Zlepšenie existujúcich procesov/produktov;

Požiadavky

- Ukončené VŠ - technického smeru
- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- Skúsenosti s vedením tímu
- Skúsený v oblasti vývoja produktov/procesov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2300 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný bonus - Dni voľna navyše - Flexibilná pracovná doba - Školenie - Príspevok do doplnkového dôchodkového piliera - Teambuilding
  • Miesto pracoviska: Michalovce