Ponuka práce > Sales director

Sales director

Náplň práce

Dynamická a neustále rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je špičkou vo svojom odbore hľadá do tímu skúseného Obchodného riaditeľa, ktorý bude mať za úlohu ďalej rozvíjať pôsobenie
spoločnosti na Slovenskom trhu.
Hlavnou náplňou práce bude úspešného kandidáta bude:
- Viesť stabilný tím Area sales manažérov, nastavovať vhodnú obchodnú stratégiu
a reagovať na konkurenciu a na rýchlo meniaci sa trh.
- Vhodný kandidát by mal byť pokojný a rozhľadený profesionál, ktorý vie svojim
prístupom a nápadmi priniesť vhodné inovácie a postupy.
- Očakávame tiež, že ako Obchodný riaditeľ bude nastavovať nové postupy pre
dosiahnutie cieľov, hľadať spôsoby ako to robiť lepšie a motivovať svoj tím v rámci
Slovenska.

Požiadavky

Požadujeme:
- minimálne 5 ročná skúsenosť s vedením väčšieho obchodného tímu
- rozsiahle skúsenosti v oblasti obchodu a akvizície nových obchodných partnerov
- komunikačné a reprezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- organizačné schopnosti a analytické myslenie na veľmi vysokej úrovni
- ochotu cestovať v rámci Slovenska

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 3000 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Obchodný riaditeľ u nás okrem iného dostáva: - dôveru a možnosť sebarealizácie pri vytváraní ním zvolenej obchodnej stratégie. - nadpriemerné platové ohodnotenie - spoľahlivý a skúsený tím Area Sales Manažérov - možnosť neustáleho vzdelávania sa pros
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)