Ponuka práce > MISTR VÝROBY / 45 000 - 50 000 Kč / NÁSTUP IHNED

MISTR VÝROBY / 45 000 - 50 000 Kč / NÁSTUP IHNED

Náplň práce

Hledáte stabilní a perspektivní zaměstnání s výbornými finančními podmínkami ?

Pro významnou společnost v oblasti kovovýroby hledáme MISTRA VÝROBY.

Nabízíme:

  • stálou práci na HPP
  • startovací mzdu 45 000 Kč - po zkušební době 50 000
  • příplatky dle ZP
  • příspěvek na stravování
  • 20 dní dovolené
  • pracovní doba 40hod/týdně

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského zaměření - velkou výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením týmu
  • čtení výkresové dokumentace
  • samostatné rozhodování a předvídavost
  • dovednost práce na PC řídícího systému vítána

Náplň práce:

  • vedení a koordinace zaměstnanců strojírenské výroby
  • organizace výroby a plnění termínů zadavatele
  • kontrola výstupů
  • komunikace s vedením, technologem a konstruktérem

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete svůj životopis na email : ostrava@arwa.cz

nebo volejte do naší pobočky v Ostravě na tel.: + 420 558 433 323

Těšíme se na Vás

Informácie o pozícii

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Technické profesie, Výroba, priemysel a energetika,
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Miesto pracoviska: Horní Benešov
ODPOVEDAŤ NA INZERÁT