Ponuka práce > Coach pre LEAN procesy - VÝROBA

Coach pre LEAN procesy - VÝROBA

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa segmentom výroby obsadzujeme pozíciu Coach pre LEAN procesy, ktorého náplňou práce bude:

- Identifikovanie možností vylepšovania procesov
- Spolupráca a podpora manažérov
- Poskytovanie odborných rád v oblasti LEAN procesov a manažmentu
- Nastavovanie a implementovanie stratégií pre zlepšenie a zefektívnenie procesov
- Komunikácia s kolegami na medzinárodnej úrovni

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
- 8 rokov skúseností na pozícii spojenej s LEAN manažmentom
- Angličtina na perfektnej úrovni, ako slovom tak písomne
- Predchádzajúce skúsenosti so segmentom výroby
- Silná schopnosť pozerať sa kriticky na už zaužívané spôsoby
- Schopnosť pracovať samostatne, viesť a motivovať ľudí a mať entuziastický prejav
- Ochota cestovať

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2800 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Procesný inžinier
  • Miesto pracoviska: Senica