Ponuka práce > BI Specialist/Analyst

BI Specialist/Analyst

Náplň práce

Skvelá príležitosť pre analytika so záujmom o BI a s pokročilou znalosťou Excelu v oblasti telekomunikačných služieb!

Náplň práce:
- analýza a interpretácia dát na základe business požiadaviek
- príprava pravidelných ad-hoc analýz/reportov/štatistík/dashboardov
- príprava budgetov a forecastov pre interné KPIs
- analýza zákazníckych dát a následné odporúčania
- návrh a implementácia rozvojových požiadaviek dátového modelu DWH
- spolupráca na zaujímavých projektoch (migrácia DWH/BI a ich následný rozvoj)

Požiadavky

- relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
- pokročilé znalosti MS Excel (PowerQuery, PowerPivot)
- znalosť anglického jazyka – B2
- výhodou sú znalosti SQL, DAX a VBA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť hybridného home officu po zaučení - ročné odmeny do výšky jedného platu - 5 týždňov dovolenky i pre kolegov do 33 rokov - deň plateného voľna pri svadbe/narodení dieťaťa - Multisport karta, Metro karta - flexibilná pracovná doba - kurzy ang
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)