Ponuka práce > Senior Network Engineer

Senior Network Engineer

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu do tímu na pozíciu Senior Network Engineer v oblasti integrácie informačných technológií.

Čo budeš robiť?

Úspešný kandidát bude zodpovedný za podporu klientov na celom svete a bude pomáhať pri realizácii niekoľkých technických projektov a služieb. Kandidát bude tiež zodpovedný za poskytovanie technickej podpory ako súčasť veľkého sieťového tímu podporujúceho viacerých klientov. So špecifickými povinnosťami vrátane:
- Spolupráca so zákazníkmi na projektoch a technických riešeniach pri tvorbe konfiguračnej a montážnej dokumentácie
- Návrh siete, špecifikácia a konfigurácia
- Riešenie problémov so sieťou
- Riadenie sieťových zmien v súlade s akýmkoľvek požadovaným procesom riadenia zmien, poskytovanie technickej podpory 3. línie

Požiadavky

Aké zručnosti a skúsenosti hľadáme?

- Minimálne 4 roky skúseností so zariadeniami Cisco
- Vedomosti na úrovni CCNP
- Angličtina na úrovni B2 (verbálne aj písomne)
- Iniciatívnosť a flexibilita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Možnosť práce 100% remote alebo aj office v Bratislave, Košiciach a Brne - 5 dní dovolenky navyše - multisport karta - životné poistenie - benefičný bufet - súkromná zdravotná starostlivosť (po 1. roku) - príspevok na dôchodok III. piliera (po 1.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)