Ponuka práce > Bankový špecialista

Bankový špecialista

Náplň práce

Vieš hovoriť po anglicky a baví ťa práca s financiami? Táto pracovná pozícia je vhodná či už pre skúsenejšieho človeka, ako aj pre šikovného absolventa.

Tvojou náplňu práce bude:

- spracovanie Securities Lending a Repo Transactions
- správa cenných papierov
- spracovanie mesačnej fakturácie pre Securities Lending

Požiadavky

Veľmi radi Vás na pozície zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou
- Predošlá skúsenosť na podobnej pozícii je VÝHODOU
- Znalosť Microsoft Office
- Na pozície radi zvážime aj šikovného absolventa

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1270 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad: - dni dovolenky nad rámec zákona - sick days - 13. a 14. mesačný plat ako odmenu za vernosť a lojálnosť spoločnosti - Multisport karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)