Ponuka práce > IT Aplikačný administrátor

IT Aplikačný administrátor

Náplň práce

Máte skúsenosť so správou IT systémov ako aplikačný administrátor a hľadáte novú príležitosť, ktorá Vám umožní napredovať? Bolo by pre Vás zaujímavé pôsobiť v oblasti lízingu a bankových služieb?

Ako administrátor pre aplikačnú infraštruktúru by ste mali na starosti:

- správu interných aplikácií, infraštruktúrnych komponentov a serverov
- riadenie IT prístupov pre užívateľov (Identity and Access management)
- správa a údržba aplikácií (inštalácie, konfigurácie, updaty a pod.)
- riešenie technických problémov užívateľov a incident management (L2 úroveň podpory)
- nasadzovanie nových verzií do prevádzkya zodpovednosť za backup & recovery procesy
- spracovávanie change requests
- Security scanning & monitoring, kontrola bezpečnostných nastavení aplikácií a ich súlad s bezpečnostnými štandardmi spoločnosti
- čiastočne testovanie aplikácií
- tvorbu/úpravu technickej dokumentácie

Požiadavky

- predchádzajúca pracovná skúsenosť ako IT aplikačný administrátor minimálne 3 roky
- znalosť serverov, Oracle databáz a skúsenosť s riadením prístupov pre užívateľov v rámci interných aplikácií
- aktívna znalosť anglického jazyka (pravidelná komunikácia s manažmentom a kolegami v zahraničí)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2700 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: 13. a 14. plat príspevok na zdravotnú starostlivosť flexibilný prácovný čas s možnosťou práce z domu (hybrid model home office) 5 dní dovolenky navyše
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)