Ponuka práce > Administratívna pozícia na oddelení reklamácií

Administratívna pozícia na oddelení reklamácií

Náplň práce

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Reklamačného asistenta, ktorý by s úsmevom na tvári zvládal nasledujúce úlohy:

- administratívne zastrešenie reklamácií k produktom spoločnosti
- práca s reklamačným protokolom a navrhovanie reklamačného postupu
- riešenie logistiky, komunikácia so skladom a vybavovanie prepráv
- zhodnotenie stavu reklamovaných produktov
- občasná komunikácia so zahraničnými skladmi
- príprava reportov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- predchádzajúce skúsenosti v oblasti administratívy a back office
- technické myslenie a vzťah k technickým produktom
- anglický jazyk na úrovni B1

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Bonus pri odporučení zamestnanca - Zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty spoločnosti - Home office po zaškolení - Bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti - Multisport karta, Metro karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)