Ponuka práce > Senior dodávateľskej kvality (automotive)

Senior dodávateľskej kvality (automotive)

Náplň práce

Ste inžinierom dodávateľskej kvality a pozeráte sa po novej pracovnej príležitosti? Ak Vám komunikácia v anglickom jazyku nerobí problém, prihláste sa nám na pozíciu Seniora dodávateľskej kvality! Samotnú pozíciu Vám radi predstavíme bližšie.

Náplň práce:

- Zaobstaranie požadovanej dodávateľskej kvality
- Plánovanie kvality dodávateľa
- Iniciovanie a riadenie aktivity dodávateľa APQP
- Určenie špecifických požiadaviek zákazníka na dodávateľa
- Zabezpečenie efektívnej komunikácie medzi spoločnosťou a dodávateľom

Požiadavky

Požiadavky:

- Skúsenosť na obdobnej pozícií z výrobnej spoločnosti min. 3 roky
- Skúsenosť z prostredia Automotive - veľkou výhodou!
- Anglický jazyk na minimálnej úrovni B2. Každodenná komunikácia v anglickom jazyku.
- Ochota cestovať k dodávateľom (aj v rámci zahraničia)

Životopis zasielajte v anglickom jazyku.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 2600 EUR do 2900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)