Ponuka práce > Operátor výroby s bezplatnou dopravou

Operátor výroby s bezplatnou dopravou

Náplň práce

- MIESTO VÝKONU PRÁCE: TRENČIANSKE STANKOVCE
- Zabezpečená BEZPLATNÁ doprava zo smeru Bánovce nad Bebravou
- Mechanická montáž a skladanie výhrevných telies
- Rôzne manipulačné práce, kompletizácia telies
- Opracovávanie dielov
- Kontrola jednotlivých dielov
- Práca na baličke dielov
- Chystanie dielov na vývoz
- Práca v modernom, čistom prostredí

Požiadavky

- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Skúsenosti vo výrobe su vítané

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zabezpečená autobusová doprava zo smeru Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Selec, Bánovce nad Bebravou - Základná hodinová mzda: 5,20 Eur/hod - Variabilná zložka: 20% - Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou