Ponuka práce > Operátor výroby na víkendy so mzdou až 200€ za víkend

Operátor výroby na víkendy so mzdou až 200€ za víkend

Náplň práce

Čo bude vašou náplňou práce?
- Predvýroba jednotlivých dielov a montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov,
- Obsluha zariadení na predvýrobe (vstrekolisy, lakovacie linky a pokovovacie zariadenia),
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek.

Pracuje sa iba soboty a nedele.

Miesto výkonu práce : Topoľčany.

Požiadavky

Práca je vhodná pre každého, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 600 EUR do 800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: Mzda 5,30€/hod + príplatky za sobotu, nedeľu a nočnú prácu. (Mzda sa odvíja od počtu dní v mesiaci prislúchajúcich na víkend). Pri odpracovaných štyroch víkendoch v režime 12 (denná/nočná) mzda až 800€. Doprava do práce z okolia zabezpečená.
  • Miesto pracoviska: Partiz?nske