Ponuka práce > Vedúci plánovania a logistiky

Vedúci plánovania a logistiky

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Definovať organizáciu tímu materiálového plánovania a logistiky.
- Hodnotiť výkonnosť členov tímu, stanovovanie cieľov, zaistenie rozvoja výkonnosti tímu (školenia, promočné činnosti, rotácia pozícií)
- Manažment zásob
- Poznať požiadavky zákazníkov a špecifické požiadavky zákazníkov a všetky uvedené činnosti uskutočňovať v súlade s nimi
- Vytvoriť logistický štandard, zaistenie zhodného správania a aplikácia pravidiel a zodpovedností.
- Viesť plánovacie porady v spolupráci s výrobným oddelením s účelom dosiahnutia maximálnej efektivity.
- Riadenie zásob v súlade so stanovenými cieľmi
- Plánovanie kapacít strojov v súlade s predpoveďami objemov od zákazníkov
- Poskytovať podporu tímu na dennej báze, organizácia obstarávania materiálu, časové plánovanie a analýza tokov.
- Riadiť audit skladu (definícia frekvencie a zariadenia).
- Používať systém SAP na pokročilej úrovni.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Znalosť programu SAP - podmienkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 2800 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra