Ponuka práce > Výrobný inžinier na nové projekty

Výrobný inžinier na nové projekty

Náplň práce

- Viesť aktivity CIP a aktivity súvisiace s automatizáciou
- Podieľať sa na vylepšeniach
- Pravidelne podávať správy, definovať ukazovatele
- Vývoj procesov a nástrojov pre nové stroje a produkty
- Prispievať všetkými aktivitami k všeobecným cieľom:
- Znížené riziká pre operátorov týkajúce sa zdravia a bezpečnosti, skrátené časy nastavenia stroja a čas cyklu
- Nízka produkcia odpadu
- Dosiahnuť kľúčové ukazovatele výkonnosti
- Vykonávanie akceptačných testov strojov u dodávateľov zariadení alebo vo vlastnej réžii
- Uvoľnenie alebo odporúčanie uvoľnenia strojného a nástrojového vybavenia

Požiadavky

- 3 ročné skúsenoti na podobnej pozícií
- skúsenosti s automatizovanými strojmi alebo procesmi
- Dobrá znalosť mechanickej konštrukcie a 2D/3D softvéru
- Dobrá znalosť projektového manažmentu
- Základné pochopenie metód kvality
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1350 EUR do 1350 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - Možnosť pracovať na home office - dovolenky a dni voľna nad rámec zákona - cestovné náhrady až 50% - bonus za odporúčanie kandidáta - príspevok do III. pilier (DDS) - diéty - interné a externé školenia - jazykové kurzy
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)