Ponuka práce > Finančný kontrolór

Finančný kontrolór

Náplň práce

- Vykonávanie analýz, kontrol a hodnotení nákladov, výdavkov, zásob
- Podpora manažmentu v oblasti podnikania, projektov, rozpočtu, poskytovanie včasných a presných informácií
- Kontrola a odsúhlasenie mesačných výkazov, týždenných reportov, KPIs
- Podpora manažéra pri interných a externých auditoch, prípadne pri ďalších súvisiacich pokynoch
- Zastrešenie oblasti finančného controllingu
- Spolupráca s finančným tímom pri vytváraní požiadaviek týkajúcich sa rozpočtu a prognóz
- Zabezpečenie kompatibility so štandardnými kalkuláciami
- Komunikácia s oddelením výroby, logistiky, nákupu
- Podieľanie sa na návrhoch na vylepšenie a efektívnosť práce

Požiadavky

- VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Minimálne dvojročná prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
- Anglický jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni B2
- Znalosť oblasti nákladov a odchýlok vo výrobnej spoločnosti, účtovníctva, analýz, výkazov
- Pokročílý užívateľ MS Office, hlavne MS Excel
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Skúsenosť s reportovaim manažmentu
- Teamplayer

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Motivujúca variabilná zložka mzdy - Kompenzácia cestovných nákladov - Stravné lístky nad rámec ZP - 13. plat (po 24 mesiacoch) - Dochádzkový bonus - Príspevok do 3.piliera - Možnosť preplácania nadčasov - Podpora vzdelávania (odborné školenia, jaz
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie