Ponuka práce > Ponuka práce pre výrobných pracovníkov v Trnave

Ponuka práce pre výrobných pracovníkov v Trnave

Náplň práce

Do automobilového priemyslu hľadáme operátorov výroby

Ponúkame:
- základná mzda 880€
- osobné hodnotenie 110€
- nastupný bonus 100€
- prípatky podľa zákonníka práce
- príplatky za nadčas

Tvojou náplňou práce bude:

- montáž jednotlivých dielov do vozidiel
- práca na linke
- práca v stoji
- pracovný čas PO-Pia po 8h, 3-zmenna prevadzka
- Nástup IHNEĎ!

V PRÍPADE ZÁUJMU VÁM RADI POSKYTNEME BLIŽŠIE INFORMÁCIE NA ČÍSLE 0902 922 021 alebo 0902 909 289

Požiadavky

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1240 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zabezpečené ubytovanie - zabezpečená doprava - zabezpečená strava v jedálni (zamestnanec hradí cca. 1,09€ za menu)
  • Miesto pracoviska: Trnava