Ponuka práce > Inžinier pre kvality management system (QMS)

Inžinier pre kvality management system (QMS)

Náplň práce

Do automotive spoločnosti v Malackách hľadáme kandidáta z oblasti kvality na pozíciu Inžniera pre QMS.

Vašou náplňou práce bude:
- tvorba, udržiavanie a zlepšovanie systému manažérstva kvality (SMK)
- zodpovednosť za riadenú dokumentáciu, jej akutalizáciu a za zhodu popisu SMK s požiadavkami predpisu na certifikáciu (IATF 16949) a špecifické požiadavky zákazníka
- zabezpečenie implementácie a spravovania SMK
- presadzovanie a kontrola špecifických požiadaviek zákazníka
- zabezpečenie aktualizácie kariet procesu spoločnosti
- participácia na nových projektoch
- školenie nových pracovníkov v oblasti kvality
- reporting výsledkov manažérovi kvality

Požiadavky

- skúsensoti na pozícii v rámci odd. kvality v automotive/výrobnej spoločnosti
- znalosť nástrojov kvality, IATF 16949
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- komunikačné a prezentačné schopnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Široká škála benefitov Vám bude predstavené priamo na pohovore u klienta.
  • Miesto pracoviska: Malacky