Ponuka práce > Účtovník

Účtovník

Náplň práce

Pátrate po nových pracovných skúsenostiach? Máme pre Vás skvelú príležitosť! Úspešná medzinárodná spoločnosť by do svojich radov privítala nového kolegu - samostatného účtovníka! Vo Vašej novej práci môžete očakávať pestrú škálu nasledujúcich aktivít:

- Komplexné vedenie účtovníctva pridelených firiem
- Spracovanie DPH
- Pomoc pri spracovaní finančných výkazov
- Komunikácia naprieč dodávateľsko-odberateľských kanálov
- Spolupráca s ďalšími internými oddeleniami
- Reportingové aktivity
- Priama spolupráca s hlavným účtovníkom

Požiadavky

- Predošlá skúsenosť s účtovaním minimálne 1 rok
- VŠ vzdelanie vo finančnej sfére plusom
- Znalosť SAS a orientácia v IFRS
- Znalosť anglického jazyka min. v písomnej forme nevyhnutnosťou
- Schopnosť pracovať samostatne a proaktívne
- Skúsenosť s prácou v AXAPTA výhodou, nie nevyhnutnosťou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú kandidátovi predstavené na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)