Ponuka práce > OPERATION MANAGER -AIR Freight

OPERATION MANAGER -AIR Freight

Náplň práce

Máte skúsenosti s logistikou v leteckej preprave a hľadáte priestor pre svoj ďalší rozvoj?
My Vám takúto príležitosť ponúkame!

Ako OPERATION MANAGER pre úsek Air Freight budete zodpovedný za:

- zabezpečenie efektívnej a rýchlej prepravy tovarov leteckou dopravou
- zabezpečovanie servisu súvisiaceho s objednávkami od klientov, celý proces objednávky až po úspešné dokončenie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
- komplexné skúsenosti v oblasti leteckej prepravy min. 2 roky
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (využívanie na dennej báze, komunikácia so zákazníkmi a partnermi)
- komunikačné a organizačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - výsledná výška mzdy bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta - benefity Vám budú bližšie predstavené na pracovnom pohovore
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)