Ponuka práce > Manažér nákupu

Manažér nákupu

Náplň práce

- zabezpečenie materiálových vstupov v potrebnom sortimente, požadovanej kvalite, množstve a termíne pri dodržaní plánovaného vývoja zásob
- účasť na tvorbe materiálovej stratégie
- prieskum a prognóza materiálových potrieb zdrojov
- vyhľadávanie, výber a schvaľovanie dodávateľov, vedenie zoznamu
- dlhodobá stratégia nákupných obchod.vzťahov
- uzatváranie zmluvných vzťahov s dodávateľmi
- plánovanie materiálového sortimentu , spotreby , nákupu VS
- dopytové konanie, vyhodnotenie, návrh na nákup, nákup - rámcové nákupné zmluvy s dodávateľmi/odvolávky
- vyhodnotenie plnenia dodávok
- stanovenie normatívov minimálnej, poistnej, maximálnej, plánovanej zásoby, obrátkovosti zásob
- budovanie SMK u dodávateľov,vyhľadávanie, komunikácia, výber, hodnotenie aj formou externých auditov, vedenie riadenej dokumentácie podľa Príručky kvality a smernice SM 11-01
- nákupu a riadenia zásob,vývojových trendov na trhu vstupných surovín, včítane cenových trendov

Spolupracuje pri:
- zavedení a udržiavaní požiadaviek noriem IATF 16949, ISO 9001 a ISO 14001
- realizácii nákupu vstupných surovín
- nákupe investičného majetku a náhradných dielov
- tvorbe marketingovej správy
- monitorovaní a meraní procesov OMO

Požiadavky

- VŠ technického alebo ekonomického smeru
- AJ slovom a písmom - komunuikácia na dennej báze
- 5 ročná prax v danej oblasti
- PC – Microsoft Office, Word, Excell, Microsoft Outlook, Power Point
- vodičský preukaz sk. B
- znalosť dokumentácie SMK , ktorá sa na jeho funkciu vzťahuje a z ktorej mu vyplývajú práva a povinnosti
- ovládanie ERP a CRM výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -možnosť home office 2 dni v týždni
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)